Zarezerwuj stolik
Menu Craft
rozpocznij

O nas

Nowoczesna polska kuchnia, która łączy lokalne składniki i kulinarne rzemiosło.

Gotujemy w tradycyjny sposób, polegając na polskich dostawcach i produktach, gdy tylko jest to możliwe, nawiązując z nimi relacje. Poprzez używanie rzemieślniczych narzędzi, poprzez wykorzystywanie kraftowych technik i podejścia do obsługi.

Craft – restauracja i bar

Nazwa „Craft”, czyli rzemiosło ma swoje odbicie w wyjątkowych wnętrzach naszej restauracji, w której wystroju znajdziemy najbardziej surowe materiały, takie jak dąb naturalny, czarna stal i skóra. Wszystko to tworzy przyjemną oprawę dla spożywania dań w swobodnej atmosferze.

Jednym z niezaprzeczalnych atutów restauracji Craft jest jej otwarta kuchnia urządzona w stylu industrialnym. Dzięki takiemu rozwiązaniu goście mają okazję zajrzeć za kulisy naszego lokalu, podziwiając przy pracy  kucharzy oraz barmanów tworzących wyjątkowe koktajle.

Nasz team

Krzysztof Musielak

Bar Manager

Jego koktajle były nagradzane na najważniejszych konkursach barmańskich w Polsce. Jednak największą satysfakcję czuje, gdy goście odkrywają nowe ulubione koktajle z jego pomocą. Inspirują go kuchnia oraz literatura i jest zawsze skory do eksperymentów. A wszystko po to, by odkryć to idealne połączenie smaków. Zapytany o ulubiony koktajl, Krzysztof bez zająknięcia decyduje się na klasyk – Espresso Martini.

Szymon Sierant

Executive Chef

Bardzo lubi karmić swoich gości i chce by jego jedzenie po prostu cieszyło! Gotuje od kiedy tylko pamięta. Kulinarne doświadczenie zdobywał na wszystkich stanowiskach – dzięki temu poznał najciekawsze rzemieślnicze techniki, które dziś wykorzystuje w swojej kuchni. Inspiracje do tworzenia dań czerpie zewsząd - ze spotkań, podróży, czy nawet filmów. Stanowią ją także lokalni dostawcy – pasja i jakość produktów są dla Szymona najważniejsze.

Milejowe Pole, Milejowice
Eco Warzywa od Anny, Ratno Górne
Pstrąg Kłodzki, Ścinawka Średnia
Lipowe Wzgórza, Lipowa

Nasi dostawcy